PERSONALUL UNITĂŢII ŞCOLARE

 

 

 

În anul școlar 2019-2020, conform legislației MEN, la nivelul instituției funcționează următoarele colective de catedră:

Nr. crt.

PERSONALUL DE CONDUCERE

1

Coman Mariana

Director

2

Pătrașcu Aura

Director adjunct

3

Nutiu Gina

Contabil sef

4

Caraman Elena Codruta

Secretar sef

Nr. crt.

PERSONAL DIDACTIC DE PREDARE

1

Anghel Gabriela

Discipline tehnologice - industrie alimentară

2

Anton Raluca Elena

Discipline tehnologice - industrie alimentară

3

Ardeleanu Blaga Nicuţa

Limba și literatura română

4

Artene Gabriela

Educație fizică

5

Avram Liliana

Matematică

6

Baston Elena Jenica

Limba și literatura română

7

Brăescu Mihaela

Limba franceză

8

Brăilescu Anita

Limba și literatura română

9

Bujeniţă Viviana Monica

Discipline tehnologice - industrie alimentară

10

Burtea Marieta

Discipline tehnologice - industrie alimentară

11

Cantea Cezarina

Discipline tehnologice - industrie alimentară

12

Chipirliu Daniela

Fizică

13

Chiriac Lăcrămioara

Educație fizică

14

Ciobanu Elena

Religie

15

Ciocan Emanuela - Gabriela

Geografie

16

Ciubotaru Rodica

Limba și literatura română

17

Cîrcei Angelica

Discipline tehnologice - industrie alimentară

18

Condruz Tincuţa

Discipline tehnologice - industrie alimentară

19

Cosma Lavinia Gabriela

Discipline tehnologice - industrie alimentară

20

Cristea Ana Daniela

Discipline tehnologice - industrie alimentară

21

Cucu Aurelia

Limba engleză

22

Dănăilă Dana Mirela

Discipline tehnologice - industrie alimentară

23

Dima Elena Iuliana

Psiholog şcolar

24

Dorin Denisa Dorinela

Discipline tehnologice - industrie alimentară

25

Dumitru Anişoara Mihaela

Discipline tehnologice - alimentație publică

26

Gheorghiu Mihaela

Discipline tehnologice - industrie alimentară

27

Gheţău Camelia

Fizică

28

Grozavu Camelia

Discipline tehnologice - industrie alimentară

29

Hagiu Felicia

Discipline tehnologice - alimentație publică

30

Humelnicu Ungureanu Mihaela

Tehnologia informației și a comunicațiilor

31

Ichim Laurenţiu

Limba și literatura română

32

Ichim Violeta

Discipline tehnologice - industrie alimentară

33

Ion Dana Ioana

Discipline tehnologice - industrie alimentară

34

Irimia Maria

Religie

35

Iuraşcu Elena

Socio-umane

36

Leuştean Iuliana

Discipline tehnologice - industrie alimentară

37

Luca Amalia

Discipline tehnologice - alimentație publică

38

Lupu Mariana /Ioan Andreea

Geografie

39

Maimon Nicoleta

Discipline tehnologice - industrie alimentară

40

Manolache Laura Diana

Biologie

41

Marinescu Gina

Discipline tehnologice - industrie alimentară

42

Măzăraru Sandu

Matematică

43

Milia Ioana

Discipline tehnologice - industrie alimentară

44

Mistrianu Ema Violeta/ Cărbunaru Nicoleta

Limba franceză

45

Morteci Genoveva

Matematică

46

Moscaliuc Cornelia Adriana

Chimie

47

Năforniţă Florina Eugenia

Discipline tehnologice - alimentație publică

48

Nichita Maria Luminița

Discipline tehnologice - industrie alimentară

49

Oprea Magdalena Violeta

Discipline tehnologice - industrie alimentară

50

Panaite Petronela

Istorie

51

Petcu Magdalena/ Apostol Maria

Biologie

52

Pătraşcu Aura

Discipline tehnologice - industrie alimentară

53

Plăpămaru Artemiza Simona

Tehnologia informației și a comunicațiilor

54

Pletea Maria

Discipline tehnologice - alimentație publică

55

Popescu Carmen

Discipline tehnologice - industrie alimentară

56

Postolache Valentina

Matematică

57

Radu Silvia

Discipline tehnologice - industrie alimentară

58

Rusu Ştefania Florentina

Chimie

59

Sandu Marian Laurenţiu

Istorie

60

Sasu Cucoş Roxana

Limba franceză

61

Schneider Anca Viorica

Chimie

62

Searov Mihaela

Limba engleză

63

Silivestru Adrian

Socio-umane

64

Stanciu Mariana

Geografie

65

Stroiu Aurora

Matematică

66

Şaigău Elena Carmen

Discipline tehnologice - industrie alimentară

67

Teodor Violeta

Discipline tehnologice - industrie alimentară

68

Toniță Corina

Fizică

69

Totolici Mihaela

Limba engleză

70

Tudosă Nonuleta Luminiţa

Discipline tehnologice - alimentație publică

71

Vișan Mirela

Socio-umane

72

Vrabie Anamaria

Discipline tehnologice - industrie alimentară

 

 

 

Nr. crt.

PERSONAL DIDACTIC AUXILIAR

1

Bereş Violeta

pedagog şcolar

2

Boros Simona Daniela

laborant

3

Bulboacă Mihai

Informatician

4

Ciortan Carmen Gabriela

pedagog şcolar

5

Gociu Daniela

laborant

6

Lupuțoc Dorina

secretar

7

Mihailiuc Geta

inginer

8

Nichita Cristina

administrator financiar

9

Rotaru Gabriela

administrator patrimoniu

10

Sandu Luminița

supraveghetor noapte

11

Schneider Anca Viorica

Laborant

12

Şerban Lenuța

pedagog şcolar

13

Teodoru Paraschiva

bibliotecar

Nr. crt.

PERSONAL NEDIDACTIC

1

Bocănel Nela

Muncitor bucătărie

2

Buzilă Irina

Magaziner

3

Cană Maricel

Fochist

4

Caragea Elena

Muncitor bucătărie

5

Caramfil Maricica

Îngrijitor

6

Caranfil Nicolae

Fochist

7

Ciucur Aurica

Muncitor

8

Clisu Costel

Instalator

9

Codreanu Neculai

Paznic

10

Doru Nuța

Muncitor bucătărie

11

Enache Mirela

Îngrijitor

12

Ganea Petrişor

Paznic

13

Gheorghiță Dumitru

Fochist

14

Hristea Aurora

Îngrijitor

15

Ionescu Adriana

Îngrijitor

16

Istrate Rodica

Îngrijitor

17

Istrate Sorin

Fochist

18

Luca Ioana

Muncitor bucătărie

19

Lungeanu Dumitra

Îngrijitor

20

Mihai Maricel

Muncitor Șofer

21

Moldovanu Maria

Îngrijitor

22

Panainte Cornelia

Îngrijitor

23

Popa Mariana

Îngrijitor

24

Radu Mihaela Petruța

Îngrijitor

25

Spălăţelu Costel

Muncitor Electrician

26

Șărban Dumitra

Îngrijitor

27

Șerban Mihaela

Îngrijitor

28

Trincu Maricica

Îngrijitor

29

Tăbăcaru Silvia

Casier

30

Pricope Carmen